Propolis na żylaki

Propolis wykazuje korzystny wpływ na choroby takie jak żylaki, pękające naczynka, zastoje i niedrożność żył, zakrzepicę żył czy inne problemy żylne. Oferowany przez nas propolis na żylaki w postaci kremów i maści nie jest lekiem, lecz kosmetykiem wspomagającym leczenie danej choroby i łagodzącym jej objawy. 

Żylaki to przewlekła choroba żylna powstała w wyniku trwałego wydłużenia i poszerzenia żył, co powoduje ich kręty przebieg. Tworzą się one przede wszystkim na nogach i jeśli schorzeniem dotknięte są żyły powierzchowne, na skórze można zauważyć uwypuklenia. Żylaki najczęściej pojawiają się u kobiet, ale nie tylko. Przyczyny ich wystąpienia mogą być różne. Znaczny wpływ na rozwój chorób żylnych mają predyspozycje genetyczne, a także charakter wykonywanej pracy, przebyte urazy kończyn dolnych czy przebyta zakrzepica.

Liczne przeprowadzone badania wykazują, iż ekstrakt z propolisu korzystnie oddziałuje na naczynia krwionośne. Ma on działanie rozkurczające naczynia i zapobiegające ich przerostowi.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło