Propolis na wątrobę

Propolis stosowany na wątrobę jest pomocny w leczeniu ostrego i przewlekłego zapalenia wątroby, marskości czy stanów zapalnych dróg żółciowych. Oferowane przez nas suplementy diety z ekstraktem z propolisu nie leczą wymienionych chorób, lecz wspomagają cały organizm oraz poszczególne narządy w walce z daną chorobą.

Propolis posiada wiele cennych właściwości, które mają korzystny wpływ na organizm. Są to m.in. właściwości przeciwutleniające, za pomocą których z organizmu usuwane są wolne rodniki nadtlenkowe, powstałe w wyniku niekorzystnych procesów takich jak stres, zakażenia czy promieniowanie jonizujące i prowadzące do powstania niebezpiecznych schorzeń. Dzięki tym właściwościom propolis przyczynia się do ochrony organizmu np. przed toksycznym uszkodzeniem wątroby. 

Kit pszczeli wykazuje również działanie he patogenne, co oznacza, że przyczynia się do normalizacji enzymów wątrobowych i wspomaga szybką odbudowę błon komórkowych. Reguluje on również wytwarzanie żółci oraz chroni wątrobę przed toksynami. W przypadku osób chorych na zakażenie dróg żółciowych propolis może wpłynąć na zmniejszenie objawów w postaci bólu brzucha i opuchlizny woreczka żółciowego.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło