Propolis na ból gardła

Aktywne filtry

Oferowany przez nas propolis na ból gardła wykazuje szerokie działanie przeciwdrobnoustrojowe, zwalczając drobnoustroje odpowiedzialne za stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ponadto propolis skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się zakażeń ropnych, które powstają w wyniku infekcji bakteryjnych.

Propolis na gardło doskonale sprawdza się jako środek wspomagający leczenie grzybiczych i bakteryjnych infekcji jamy ustnej, gardła oraz krtani. Stosowany podczas grypy czy przeziębienia pomaga zwalczyć stany zapalne towarzyszące tym chorobom. Środki na gardło, które posiadamy w ofercie, dzięki zawartości propolisu, miodu i witaminy C łagodzą objawy uciążliwego bólu, drapania i uczucia suchości.

Propolis na gardło a przykre objawy infekcji

Infekcja wirusowa objawia się nie tylko intensywnym bólem gardła, ale również kaszlem, uczuciem suchości w jamie ustnej czy chrypką. Propolis na gardło pozwala załagodzić wszystkie te objawy. Jednak, aby przyspieszyć zanik infekcji, warto pamiętać również o unikaniu przyjmowania substancji, które powodują podrażnienie jamy śluzowej gardła, czyli głównie alkoholu i tytoniu. Wskazana jest również rezygnacja ze spożywania pikantnych i gorących posiłków. W razie nasilenia się objawów należy udać się do lekarza rodzinnego.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło